Elora - průmyslové stavby, haly, areály, administrativní budovy

výstavba a rekonstrukce, střešní a stěnové pláště, projekční práce

Firma Elora Group se staví a rekonstruuje Průmyslové haly, Průmyslové areály, Administraavní budovy.

mezi další činnosti patří Výstavba a rekonstrukce, střešní a stěnové pláště, projekční práce.

Elora Group je firma s dlouholetou tradicí.

Dodávka a montáž střešních systémů, ocelových konstrukcí, hliníkových oken, dveří a strukturálních či sloupkových fasád pro průmyslové stavby. Zajišťujeme projektovou dokumentaci v oblasti stavebnictví a inženýrské služby.

Zabýváme se:

Střechy

Střešní plášť

Střešní sendvičové panely

je složené z panelů vyplněných minerálními deskami nebo polyuretanovou pěnou. Montáž panelů na ocelovou konstrukci či železobeton lze přizpůsobit struktuře střešní konstrukce budovy. Použité plechy jsou ocelové - pozinkované nebo hliníkové s povrchovými úpravami. Používaný spojovací materiál se liší dle typu nosné konstrukce. Výhodou tohoto systému je snadná a rychlá montáž.

Střešní skládané opláštění budov

složené z nosných trapézových plechů, parofólie, izolačních desek z minerální vlny či polystyrénu, separační vrstvy a vrchní hydroizolační vrstvy z PVC folie či bitumenových pásů. Tento způsob střešní izolace lze individuálně kombinovat a přizpůsobovat konkrétním stavbám. Pro aplikaci používá naše společnost značkové spojovací a nastřelovací materiály.

Oba používané technologické postupy je naše společnost schopna doplnit podle požadavku zákazníka střešními světlíky, kouřovými klapkami či jinými technologickými postupy.

Střešní světlíky

Světlíky a světlíkové systémy jsou naší firmou dodávány v celohliníkovém popř. ocelohliníkovém provedení. V této specializované činnosti disponujeme vlastními certifikovanými výrobky. Jedná se o obloukové světlíky ELOSKY a sedlové světlíky ELOSHED. U obou těchto výrobků můžeme dle projektu integrovat protipožární zařízení pro odvod kouře a tepla.

Více informací o střešních světlících naleznete v sekci Střešní světlíky.