Elora - průmyslové stavby, haly, areály, administrativní budovy

výstavba a rekonstrukce, střešní a stěnové pláště, projekční práce

Firma Elora Group se staví a rekonstruuje Průmyslové haly, Průmyslové areály, Administraavní budovy.

mezi další činnosti patří Výstavba a rekonstrukce, střešní a stěnové pláště, projekční práce.

Elora Group je firma s dlouholetou tradicí.

Dodávka a montáž střešních systémů, ocelových konstrukcí, hliníkových oken, dveří a strukturálních či sloupkových fasád pro průmyslové stavby. Zajišťujeme projektovou dokumentaci v oblasti stavebnictví a inženýrské služby.

Zabýváme se:

Výplně otvoru

Výplně otvoru - Okna a dveře

Okna a dveře

Současná moderní architektura si vyžaduje stále častější využívání moderních materiálů, mezi které bezesporu patří plast, hliník a sklo. Naše firma Vám nabízí široké spektrum výrobků z plastových a hliníkových profilů, skel a polykarbonátových materiálů slučujících v sobě vynikající statické a izolační vlastnosti.

Fasádní hliníkové systémy v sobě skrývají široké aplikační možnosti, které lze využít pro systémovou výstavbu. Ve spojení se zrcadlovými nebo zabarvenými funkčními skly se otvírají nevídané možnosti pro ztvárnění nejrůznějších tvarů v omezených dimenzích.

Hliníková a plastová okna a dveře odpovídají nejvyšším požadavkům v oblasti ochrany proti hluku a teplu, technické funkčnosti a extrémního dlouhodobého namáhání.

Výplně otvoru - Vratová technika

Vratová technika

ELORA GROUP vám nabízí širokou škálu vratových, dveřních a protipožárních dveřních systémů pro průmyslové využití. Mezi nabízené výrobky patří zejména sekční vrata, rolovací vrata, ocelové dveře s protipožární charakteristikou ve všech možných rozměrech a barvách.

Veškeré výrobky jsou zhotoveny z vysoce jakostních materiálů a jsou opatřeny kvalitními práškovými barvami. Součástí dodávek jsou elektropohony a kování přizpůsobené požadavkům našich zákazníků.